Home

Timofey Mozgov’un, Denver’ın geleceği olduğunu ve NBA’in en iyi Rusça blog yazarı olduğunu söylemiş miydik? Ancak şu an bir oyuncudan fazlası, artık bir aile babası. Ve Mozgov’un blogunda Las Vegas’ta evlendiğini yazdığını umuyorsanız, hakikaten şanslısınız!

Yazdı (Rusça olarak) ve resim bile ekledi.

Object_31

“Bekle, bu kıyafetle mi evlendi?”

Aynen öyle! Mozgov’un evlendikten sonraki yazdıklarını tercüme ettirdik.

Alexander Chernykh, Mozgov’un blogunu çevirdi ve şunu unutmayın: Mozgov şunun gibi “)))” üç parantez yazmışsa bilin ki gülüyordur. )))

Los Angeles’taki All-Star haftasonundan izlenimlerimi yazmamı bekliyorsunuz. Bunu anlayışla karşılıyorum. Ancak doğruyu söylemek gerekirse, aynı zamanda Vegas’ta harika bir haftasonu geçirdim – ben ve Alla… evlendik!!! )))

Planımız sır gibi saklamadık ama haberlere de yaymak istemedik. Bu yüzden şimdi ilk siz duyuyorsunuz. Görünüşe göre bu blog git gide magazinel bir hal alıyor ))) Şimdi sizle izlenimlerimi paylaşacağım.

Şimdiden söyleyeyim: Çok eğlenceliydi! Çünkü her şey aniden gelişti. Neyse, elbette Vegas’a giderken bir amacımız vardı ))) Alla’ya bir buçuk ay önce evlenme teklif etmiştim. Evde ama romantik bir ortamda. Bu şekilde olması gerekiyordu )))

Eğer bütün bunlar Timofey Mozgov’u sevmenize yardımcı olmadıysa, sizi tanımak istediğimden emin değilim. Şu yukarıdaki resme bir daha baksanıza. Adam spor kıyafetler içinde evlenmiş!

Her şeyden vazgeçtik, yukarıdaki resimdeki elbiselerle bir limuzine atladık. Ben bütün şehri beraber dolaştığımız bir spor kıyafetleyim, Alla’nın da üstünde beyaz bir kıyafet yok )))

[…]Haftasonunu beraber geçirmek istedik, yalnızca ikimiz. Evleneceğimizi bilen kişiler yalnızca en yakın arkadaşlarımız – anne babamız ve birkaç arkadaşımızdı. Elbette, sezon arasında cümbür cemaat Rusya’da düğün yapacağız. Bu olayı gerçek anlamında olması gerektiği gibi kutlamak istiyoruz. Yalnızca nerede olduğunu bilmiyoruz. Alla’nın arkadaşları ve akrabaları Moskova’da benim ailem Krasnodar’da. Düşünüyoruz şimdilik!

Charlie Sheen ve Carmelo Anthony insanlığa dair inancınızı sarsmışken… İşte Timofey Mozgov, Vegas’ta Rus kız arkadaşıyla evleniyor, üstünde spor kıyafetle hem de.

Mozgovmarried_medium

Çeviridir.

Orijinali: http://www.sbnation.com/nba/2011/2/28/2020844/the-one-where-timofey-mozgov-blogs-about-getting-married-in-vegas#storyjump

Reklamlar

2 thoughts on “Timofey Mozgov Kendi Blogunda Evlendiğini Yazdı

  1. baba bu adam mı denver’ın geleceği. chris andersen 45 yaşında bile bu adamdan daha iyi oynar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s