Home

Sirk bugün Philadelphia’da; ama birkaç palyaço çalışmaya gelmedi.

Takas sezonunun kapanmasından bir gün sonra, Pistons oyuncularının yarısı Cuma günkü şut çalışmasını kaçırdı, takım içinden bir kaynak “oyuncu protestosu” dedi.

Tracy McGrady, Tayshaun Prince, Richard Hamilton ve Chris Wilcox, Cuma sabahındaki şut çalışmasına katılmadı. Ben Wallace da yoktu; ancak son birkaç haftadır süren ailevi problemlerle uğraşıyor…

Takım sözcüsü Cletus Lewis’e göre, McGrady baş ağrısı, Prince mide üşütmesi sebebiyle, Wilcox ve Hamilton sebepsiz bir şekilde otobüsü kaçırdıkları için antrenmana katılamadı. Takım içinden bir kaynak Prince’in ve McGrady’nin hastalıklarını, Wilcox’un geç uyanmasını doğruladı.

 

MLIVE’dan Chris Iott, Austin Daye ve Rodney Stuckey otobüsü kaçırdığını ancak antrenmanın sonuna yetiştiklerini söyledi. Iott, bunun bir oyuncu protestosu olup olmadığı konusuna oldukça temkinli yaklaşıyor.

The Detroit News’ten Terry Foster 97.1 radyosunda bunun bir “takım isyanı” olduğunu ve isyancıların bunu “geçen hafta planladıklarını ancak Kuester’in ailevi sorunları sebebiyle bu haftaya ertelediklerini” söyledi.

Bu yüzden, Wallace geçmişte de ailevi problemler yüzünden antrenmanları kaçırdığı için, bahanesinin mantıklı olduğunu varsayarsak, elimizde bir baş ağrısı, bir mide üşütmesi ve bir uyuyakalma durumu ve basın sözcüsünün McGrady, Prince ve Wilcox’un neden gelmediklerine dair mazeretler var. Evet, üç mazeret, birbirinden sahte mazeretler, bence akşamdan kalma olan her öğrenci bunları söylemiştir. Bir saniyeliğine olsun inanmıyorum. Tıpkı artık bu takımda kutsal palyaçoların olduğuna inanmadığım gibi.

Yani, cidden, bir sezon içinde kaç tane mide üşütmesi olabilir ki bir takımda? Eğer Pistons bizden şu salak Halkla İlişkiler saçmalığına inanmamızı bekliyorsa, takım malzemecisinin boynunu vurup daha inandırıcı kılabilirler. Bu takım şaka gibi. ŞA-KA Gİ-Bİ. Şaka, ŞAKA, ŞAKA! Umalım da Tom Gores bunlara şahit olmuyordur ve kafayı başka tarafa dönderip, tepelere deli gibi koşmuyordur. Adamın gelmesi, sirk çadırını yıkması ve temizliğe başlaması lazım.

 

Çeviridir.

Orijinali: http://www.detroitbadboys.com/2011/2/25/2015255/five-pistons-completely-miss-morning-shootaround-two-show-up-late-in

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s