Home

 

Baron Davis’e Cleveland Cavaliers’a takas olduğunu söyleyecek kişi olduğunuzu hayal edin. Odaya giriyorsunuz, şakalaşıyorsunuz ve diyorsunuz ki “Baron, konuşmamız lazım…” Sonra ona bir takas olduğunu ve Los Angeles’ın güzel havasını ve güzel kadınlarını bıraktığını onun yerine gideceği şehri söylüyorsunuz: Cleveland, Ohio!

Gaddarca bir şaka.

Ama bu da oldu…

Hem de berbat bir yoldan, şaka gibi. Baron zaten motive olmakta ve Clippers’a uymakta zorlanıyordu; ligin en kötü takımında oynarsa, New Orleans’ta nefret ettiği bir koçla çalışırsa ne olur? Eddy Curry’nin biraz daha kindar halini düşünüyorum. Sadece kilo alıp dikkatini dağıtmıyor, ayrıca hepsini bir şeyler ispatlamak için yapıyor.

Baron’ın Cleveland’daki devrimi televizyonda yayınlanmayacak, ancak kenarda hot dog’lar, dolabını süsleyen çörek kutuları, ve sahada esneme görmeyi bekliyorum.

Elbette Cleveland’dan toptan da tüyebilir. ESPN’de Ric Bucher şöyle söyledi:

“…bence asıl problem, Baron Davis’i Cavaliers forması içinde görebilecek miyiz? Çünkü bu “diz sakatlığı (!)” geçen akşam kenarda oturmasına sebep olmuştu, bence ciddi bir problem olabilir.”

Lanet olsun! Baron için harika bir sebep ancak benim için hevesimi kursağımda bırakan bir olay. Yani, daha önce böyle durumlar gördük (Eddy Curry, Vince Carter, Denver’dayken Carmelo), ancak Baron Davis’in Cleveland’da beceriksizlik Hall-of-Fame’ine girme potansiyeli var.

Bir maçta 25 tane üçlük sallar mı? 6 haftada 10 kilo alır mı? Baron için herhangi bir sınır yok tabi ve Cavs’te ne olursa olsun, Baron’ın Devrimini izleyebilirsek, tüm seyirciler olarak biz kazandık demektir. Bu durumda, umalım da bu diz sakatlığı bir an önce düzelsin.

Çeviridir.

Orijinali: http://www.sbnation.com/nba/2011/2/24/2012422/baron-davis-cleveland-cavaliers-trade-clippers

Reklamlar

One thought on “Baron Davis Gerçekten Cavaliers’ta Oynayacak Mı?

  1. aaah baron ah cenabetsin ne diyelim.Krilenkonun üstünden o smacı vurmayacaktın.Çok büyük lanetlendin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s